МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 128 ММ X-IT 186
Код: 459968






Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 10.00 мм
- ВИСОЧИНА : 25.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 155.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 128 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
Цена: 2.04 €1.02 € / 1.99 лв.
Спести: 50 %
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 186 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 10.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 155.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 128 мм |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ МАТ |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.095 kg |
| EAN | 3800157700252 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














