МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 128 ММ X-IT 186
Code: 459968






The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 10.00 мм
- HEIGHT : 25.00 мм
- LENGTH : 155.00 мм
- SCREW SPACING : 128 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
Price: 2.04 €1.02 € / 1.99 лв.
Save: 50 %
| Brand | X-IT |
| MODEL | 186 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 10.00 мм |
| HEIGHT | 25.00 мм |
| LENGTH | 155.00 мм |
| SCREW SPACING | 128 мм |
| COVERING | ХРОМ МАТ |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.095 kg |
| EAN | 3800157700252 |
No documents were found for this product

English 














