МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ЧЕРЕН МАТ 90 ММ AMIG МОД.1002
Код: 441429
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 2.50 мм
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 121.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 90 мм
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | МОД.1002 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 121.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 90 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8413023069084 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















