МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ЧЕРЕН МАТ 90 ММ AMIG МОД.1002
Code: 441429
In stock
Short Description
- THICKNESS : 2.50 мм
- WIDTH : 25.00 мм
- LENGTH : 121.00 мм
- SCREW SPACING : 90 мм
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | МОД.1002 |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| LENGTH | 121.00 мм |
| SCREW SPACING | 90 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8413023069084 |
No documents were found for this product

English 
















