МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ЧЕРЕН МАТ 130 ММ AMIG Мод. 1002
Код: 441428
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ДЕБЕЛИНА : 2.50 мм
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 163.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 130 мм
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН МАТ
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Мод. 1002 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 163.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 130 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023069091 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















