МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ЧЕРЕН МАТ 130 ММ AMIG Мод. 1002
Code: 441428
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- THICKNESS : 2.50 мм
- WIDTH : 25.00 мм
- LENGTH : 163.00 мм
- SCREW SPACING : 130 мм
- COLOUR : ЧЕРЕН МАТ
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Мод. 1002 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| LENGTH | 163.00 мм |
| SCREW SPACING | 130 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023069091 |
No documents were found for this product

English 
















