МЕБЕЛНА ДРЪЖКА АЛУМИНИЙ 120 ММ HAEFELE
Код: 461221
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 13.00 мм
- ВИСОЧИНА : 14.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 120.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 96 мм
- ЦВЯТ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | HAEFELE |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 13.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 14.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 96 мм |
| ЦВЯТ | АЛУМИНИЙ |
| EAN | 4000934388775 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















