МЕБЕЛНА ДРЪЖКА АЛУМИНИЙ 120 ММ HAEFELE
Code: 461221
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 13.00 мм
- HEIGHT : 14.00 мм
- LENGTH : 120.00 мм
- SCREW SPACING : 96 мм
- COLOUR : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | HAEFELE |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 13.00 мм |
| HEIGHT | 14.00 мм |
| LENGTH | 120.00 мм |
| SCREW SPACING | 96 мм |
| COLOUR | АЛУМИНИЙ |
| EAN | 4000934388775 |
No documents were found for this product

English 















