ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА МИНА
Код: 138656
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 55.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 66.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 45.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от8.50 €
/
16.62лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.49€
/
10х43.99лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | МИНА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 66.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 45.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224045248 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
368.00 € / 719.75 лв. 
Български 

























