ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА МИНА
Code: 138656




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- WIDTH BOTTOM PART : 55.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 66.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 45.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from6.80 €
/
13.30лв.
Interest, fees and APR

10х18.00€
/
10х35.20лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | МИНА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| WIDTH BOTTOM PART | 55.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 66.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 45.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224045248 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
297.98 € / 582.80 лв. 
English 




























