ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА МИНА
Code: 120963




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 55.00 см
- HEIGHT TOPPING : 60.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.40 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from4.46 €
/
8.72лв.
Interest, fees and APR

10х11.80€
/
10х23.08лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | МИНА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 55.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 60.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.40 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EAN | 3800224045323 |
No documents were found for this product

English 



























