ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК SYNCHRO
Код: 226376
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : СИВ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 80.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 50.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 47.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от10.82 €
/
21.16лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.63€
/
10х56.00лв.
| Марка | SYNCHRO |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 47.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800132516663 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
































