ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК SYNCHRO
Code: 226376
In stock
Short Description
- COLOUR : СИВ
- WIDTH BOTTOM PART : 80.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 50.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 47.00 см
Shipping:
See credit plans
from10.82 €
/
21.16лв.
Interest, fees and APR

10х28.63€
/
10х56.00лв.
| Brand | SYNCHRO |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | СИВ |
| WIDTH BOTTOM PART | 80.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 50.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 47.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800132516663 |
No documents were found for this product

English 
































