ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC
Код: 245317






Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : ДЪРВЕСЕН
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 59.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 43.50 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 45.20 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от7.56 €
/
14.79лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.00€
/
10х39.12лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| ЦВЯТ | ДЪРВЕСЕН |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 59.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 43.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 45.20 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354280856 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























