ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC ELORIA 7056P
Код: 247540
Кратко описание
- ЦВЯТ : РОЗОВ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 71.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 66.50 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 45.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ELORIA 7056P |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | РОЗОВ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 71.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 66.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 45.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354281570 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























