ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC АРИЯ
Код: 139635
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 44.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 46.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | АРИЯ |
| МАТЕРИАЛ | PVC С МЕЛАМИНОВО ПОКРИТИЕ |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 44.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354251702 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























