ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC АРИЯ
Code: 139635
Short Description
- COLOUR : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 44.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 46.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
Per customer request
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | АРИЯ |
| MATERIAL | PVC С МЕЛАМИНОВО ПОКРИТИЕ |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 44.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354251702 |
No documents were found for this product

English 
























