ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC 4242
Код: 125263
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 42.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 85.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 42.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.50 €
/
10.76лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 4242 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 42.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 85.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 42.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354226557 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























