ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC 4242
Code: 125263
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 42.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 85.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 42.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.50 €
/
10.76лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 4242 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 42.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 85.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 42.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 120 MONTHS |
| EAN | 6988354226557 |
No documents were found for this product

English 



























