ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК FORMA VITA 15-60/4
Код: 225850



Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 59.50 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 48.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 45.50 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от4.16 €
/
8.14лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.00€
/
10х21.51лв.
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ | 15-60/4 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 59.50 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 45.50 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800136143032 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















