ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК FORMA VITA 15-60/4
Code: 225850



The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : АНТРАЦИТ
- WIDTH BOTTOM PART : 59.50 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 48.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 45.50 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from4.16 €
/
8.14лв.
Interest, fees and APR

10х11.00€
/
10х21.51лв.
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL | 15-60/4 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| WIDTH BOTTOM PART | 59.50 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 48.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 45.50 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800136143032 |
No documents were found for this product

English 






















