ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ЛУНА 40
Код: 142292
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 33.70 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 55.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 14.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ЛУНА 40 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 33.70 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042766 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























