ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ЛУНА 40
Code: 142292
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 33.70 см
- HEIGHT TOPPING : 55.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.00 см
Shipping:
See credit plans
from3.86 €
/
7.55лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ЛУНА 40 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 33.70 см |
| HEIGHT TOPPING | 55.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.00 см |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042766 |
No documents were found for this product

English 






























