ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ЛИЛИ
Код: 132464
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 65.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 15.30 см
- ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО : LED
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ЛИЛИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 15.30 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | LED |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ТИП ОТВАРЯНЕ | ДЯСНО |
| EAN | 3800224042650 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
388.40 € / 759.64 лв. 
Български 






























