ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ЛИЛИ
Code: 132464
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 60.00 см
- HEIGHT TOPPING : 65.00 см
- DEPTH TOPPING : 15.30 см
- LIGHT OF THE MIRROR : LED
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.79 €
/
11.32лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ЛИЛИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.30 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | LED |
| SOFT CLOSE | Yes |
| TYPE OF OPERATION | ДЯСНО |
| EAN | 3800224042650 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
388.40 € / 759.64 лв. 
English 






























