ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО VICARD СТЕЙСИ
Код: 235535
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 65.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 15.00 см
- ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Купи на изплащане
от7.26 €
/
14.20лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.22€
/
10х37.59лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | СТЕЙСИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 15.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Да |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143609781 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























