ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО VICARD СТЕЙСИ
Code: 235535
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- WIDTH TOPPING : 60.00 см
- HEIGHT TOPPING : 65.00 см
- DEPTH TOPPING : 15.00 см
- LIGHT OF THE MIRROR
- SOFT CLOSE
See credit plans
from7.26 €
/
14.20лв.
Interest, fees and APR

10х19.22€
/
10х37.59лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | СТЕЙСИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH TOPPING | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800143609781 |
No documents were found for this product

English 
























