ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ЛЯВ ВИСОТА ЛИНЕА 55
Код: 140375
Кратко описание
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 48.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 65.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 14.50 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ЛИНЕА 55 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 48.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.50 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224044760 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























