ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ЛЯВ ВИСОТА ЛИНЕА 55
Code: 140375
Short Description
- WIDTH TOPPING : 48.00 см
- HEIGHT TOPPING : 65.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.50 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ЛИНЕА 55 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| WIDTH TOPPING | 48.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.50 см |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224044760 |
No documents were found for this product

English 



























