КОЛОНА ЗА БАНЯ VICARD ЛИСАБОН
Код: 222553



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
Купи на изплащане
от6.42 €
/
12.56лв.
Лихва, такси и ГПР

10х17.00€
/
10х33.25лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | ЛИСАБОН |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА | 25.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА | 140.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА | 20.00 см |
| EAN | 3800143610237 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























