КОЛОНА ЗА БАНЯ VICARD ЛИСАБОН
Code: 222553



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : СИВ
Shipping:
See credit plans
from6.42 €
/
12.56лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | ЛИСАБОН |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| COLOUR | СИВ |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WIDTH TALLBOY | 25.00 см |
| HEIGHT TALLBOY | 140.00 см |
| DEPTH TALLBOY | 20.00 см |
| EAN | 3800143610237 |
No documents were found for this product

English 


























