КОЛОНА ЗА БАНЯ INTER CERAMIC
Код: 138448
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от6.86 €
/
13.42лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.15€
/
10х35.50лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МАТЕРИАЛ | ШПЕРПЛАТ С МЕЛАМИНОВО ПОКРИТИЕ |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА | 80.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА | 30.00 см |
| EAN | 6988354248078 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























