КОЛОНА ЗА БАНЯ INTER CERAMIC
Code: 138448
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from6.86 €
/
13.42лв.
Interest, fees and APR

10х18.15€
/
10х35.50лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL | ШПЕРПЛАТ С МЕЛАМИНОВО ПОКРИТИЕ |
| TYPE BATH FURNITURE | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| COLOUR | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WIDTH TALLBOY | 30.00 см |
| HEIGHT TALLBOY | 80.00 см |
| DEPTH TALLBOY | 30.00 см |
| EAN | 6988354248078 |
No documents were found for this product

English 

























