КОЛОНА ЗА БАНЯ INTER CERAMIC ЕЛМИРА
Код: 114225
В наличност
Кратко описание
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от4.05 €
/
7.92лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ЕЛМИРА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА | 25.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА | 120.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА | 18.00 см |
| EAN | 6988354238925 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
416.50 € / 814.60 лв. 
Български 
































