КОЛОНА ЗА БАНЯ INTER CERAMIC ЕЛМИРА
Code: 114225






The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
In stock
Short Description
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from3.59 €
/
7.02лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ЕЛМИРА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WIDTH TALLBOY | 25.00 см |
| HEIGHT TALLBOY | 120.00 см |
| DEPTH TALLBOY | 18.00 см |
| EAN | 6988354238925 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
354.97 € / 694.26 лв. 
English 



























