ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC ЕЛМИРА
Code: 114223






The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 71.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 85.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 47.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.86 €
/
11.46лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ЕЛМИРА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 71.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 85.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 47.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 6988354238918 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
354.97 € / 694.26 лв. 
English 



























