ЗАКАЧАЛКА ЗА ЛОСТ ЗА ГАРДЕРОБ 2 БР. X-IT 103
Код: 460179
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРУГ ОБКОВ
- ШИРИНА : 30.00 мм
- ВИСОЧИНА : 46.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 103 |
| ТИП | ДРУГ ОБКОВ |
| ШИРИНА | 30.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 46.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.036 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | Ф25ММ |
| EAN | 3800157702386 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















