ЗАКАЧАЛКА ЗА ЛОСТ ЗА ГАРДЕРОБ 2 БР. X-IT 103
Code: 460179
In stock
Short Description
- TYPE : ДРУГ ОБКОВ
- WIDTH : 30.00 мм
- HEIGHT : 46.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 103 |
| TYPE | ДРУГ ОБКОВ |
| WIDTH | 30.00 мм |
| HEIGHT | 46.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.036 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | Ф25ММ |
| EAN | 3800157702386 |
No documents were found for this product

English 
















