ШНАПЕР ЗА ВРАТА САЧМЕН X-IT
Код: 460135
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШНАПЕР
- ШИРИНА : 9.00 мм
- ВИСОЧИНА : 10.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 50.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| ТИП | ШНАПЕР |
| ШИРИНА | 9.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ЦИНК |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.022 kg |
| EAN | 3800157701938 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















