ШНАПЕР ЗА ВРАТА САЧМЕН X-IT
Code: 460135
In stock
Short Description
- TYPE : ШНАПЕР
- WIDTH : 9.00 мм
- HEIGHT : 10.00 мм
- LENGTH : 50.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| TYPE | ШНАПЕР |
| WIDTH | 9.00 мм |
| HEIGHT | 10.00 мм |
| LENGTH | 50.00 мм |
| COVERING | ЦИНК |
| PRODUCT WEIGHT | 0.022 kg |
| EAN | 3800157701938 |
No documents were found for this product

English 
















