РЕЛСА ГОРНА ЗА МЕХАНИЗЪМ X-IT MPV 30
Код: 460161
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРУГ ОБКОВ
- ШИРИНА : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 5.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 3000.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | MPV 30 |
| ТИП | ДРУГ ОБКОВ |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 3000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | алуминий |
| ЦВЯТ | АЛУМИНИЙ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.800 kg |
| EAN | 3800157702195 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















