РЕЛСА ГОРНА ЗА МЕХАНИЗЪМ X-IT MPV 30
Code: 460161
In stock
Short Description
- TYPE : ДРУГ ОБКОВ
- WIDTH : 50.00 мм
- HEIGHT : 5.00 мм
- LENGTH : 3000.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | MPV 30 |
| TYPE | ДРУГ ОБКОВ |
| WIDTH | 50.00 мм |
| HEIGHT | 5.00 мм |
| LENGTH | 3000.00 мм |
| MATERIAL | алуминий |
| COLOUR | АЛУМИНИЙ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.800 kg |
| EAN | 3800157702195 |
No documents were found for this product

English 
















