РАФТОНОСАЧ ЗА СТЪКЛО С ВИНТ X-IT
Код: 460087


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : РАФТОНОСАЧ
- ШИРИНА : 10.00 мм
- ВИСОЧИНА : 13.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 18.00 мм
- ЗА СТЪКЛО/РАФТ ДО : 8 мм
Доставка:
Цена: 1.02 €0.51 € / 1.00 лв.
Спести: 50 %
| Марка | X-IT |
| ТИП | РАФТОНОСАЧ |
| ШИРИНА | 10.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 13.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 18.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | алуминий |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.011 kg |
| ЗА СТЪКЛО/РАФТ ДО | 8 мм |
| EAN | 3800157701440 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















