РАФТОНОСАЧ ЗА СТЪКЛО С ВИНТ X-IT
Code: 460087


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : РАФТОНОСАЧ
- WIDTH : 10.00 мм
- HEIGHT : 13.00 мм
- LENGTH : 18.00 мм
- FOR GLASS THICKNESS : 8 мм
Shipping:
Price: 1.02 €0.51 € / 1.00 лв.
Save: 50 %
| Brand | X-IT |
| TYPE | РАФТОНОСАЧ |
| WIDTH | 10.00 мм |
| HEIGHT | 13.00 мм |
| LENGTH | 18.00 мм |
| MATERIAL | алуминий |
| COVERING | МАТХРОМ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.011 kg |
| FOR GLASS THICKNESS | 8 мм |
| EAN | 3800157701440 |
No documents were found for this product

English 















