ПРУЖИНА ЗА МЕХАНИЗЪМ ЗА ЛЕГЛО X-IT
Код: 460192


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРУГ ОБКОВ
- ШИРИНА : 20.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 210.00 мм
Доставка:
Цена: 1.53 €0.76 € / 1.49 лв.
Спести: 50 %
| Марка | X-IT |
| ТИП | ДРУГ ОБКОВ |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 210.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | метал |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.171 kg |
| EAN | 3800157702515 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















