ПРУЖИНА ЗА МЕХАНИЗЪМ ЗА ЛЕГЛО X-IT
Code: 460192


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ДРУГ ОБКОВ
- WIDTH : 20.00 мм
- LENGTH : 210.00 мм
Shipping:
Price: 1.53 €0.76 € / 1.49 лв.
Save: 50 %
| Brand | X-IT |
| TYPE | ДРУГ ОБКОВ |
| WIDTH | 20.00 мм |
| LENGTH | 210.00 мм |
| MATERIAL | метал |
| COLOUR | НИКЕЛ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.171 kg |
| EAN | 3800157702515 |
No documents were found for this product

English 















