ПАНТИ 2 БР. X-IT 1840
Код: 460138
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ПАНТА
- ШИРИНА : 16.00 мм
- ВИСОЧИНА : 60.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 38.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 1840 |
| ТИП | ПАНТА |
| ШИРИНА | 16.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 60.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 38.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ЦИНК |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.046 kg |
| EAN | 3800157701969 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















