ПАНТИ 2 БР. X-IT 1840
Code: 460138
In stock
Short Description
- TYPE : ПАНТА
- WIDTH : 16.00 мм
- HEIGHT : 60.00 мм
- LENGTH : 38.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 1840 |
| TYPE | ПАНТА |
| WIDTH | 16.00 мм |
| HEIGHT | 60.00 мм |
| LENGTH | 38.00 мм |
| COVERING | ЦИНК |
| PRODUCT WEIGHT | 0.046 kg |
| EAN | 3800157701969 |
No documents were found for this product

English 
















