ПАНТА AMIG Мод. 551
Код: 441435
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.50 мм
- ШИРИНА : 55.00 мм
- ВИСОЧИНА : 30.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 90.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Мод. 551 |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 55.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 30.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023061279 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












