ПАНТА AMIG Мод. 551
Code: 441435
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.50 мм
- WIDTH : 55.00 мм
- HEIGHT : 30.00 мм
- LENGTH : 90.00 мм
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Мод. 551 |
| THICKNESS | 1.50 мм |
| WIDTH | 55.00 мм |
| HEIGHT | 30.00 мм |
| LENGTH | 90.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023061279 |
No documents were found for this product

English 












